Assortiment

Glazenmakers- gereedschap

Ons assortiment glazenmakersgereedschap is speciaal ontworpen om vakmensen te voorzien van de nodige precisie en veiligheid bij het werken met glas. Of je nu een professionele glazenmaker bent of een doe-het-zelver die een glasproject aanpakt, wij hebben het gereedschap dat je nodig hebt om je project tot een succes te maken.

Hier zijn enkele van de essentiële gereedschappen die je in ons assortiment kunt vinden:

Glassnijders: Om nauwkeurige sneden te maken in glas voor verschillende toepassingen, zoals ramen, spiegels en glazen deuren.
Glassnijders met zuignap: Voor het veilig vasthouden van glas tijdens het snijden, om slippen te voorkomen en nauwkeurige sneden te garanderen.
Glaszuigers: Voor het tillen en verplaatsen van zware glazen panelen met gemak en precisie, zonder risico op beschadiging of letsel.
Glasbreektangen: Om gecontroleerde breuken te maken in glas na het snijden, waardoor je perfect passende stukken kunt krijgen voor je project.
Glashefklemmen: Om grote glaspanelen veilig op te tillen en te manoeuvreren, zelfs op moeilijk bereikbare plaatsen, met minimale inspanning en maximale controle.
Met ons hoogwaardige glazenmakersgereedschap kun je vertrouwen op precisie, efficiëntie en veiligheid bij al je glaswerkprojecten. Of je nu een professional bent of een enthousiaste doe-het-zelver, wij hebben de juiste tools om je te helpen bij het bereiken van professionele resultaten. Bekijk ons assortiment en ontdek hoe ons gereedschap jouw volgende glasproject kan verbeteren!

Tonen als Lijst Foto-tabel

Artikelen 17-25 van 25

Van hoog naar laag sorteren
  1. 2701 Schroefdraadborging - hoge sterkte5 ml
    Your price:
    Groene, anaeroob uithardende schroefdraadborging met hoge sterkte en lage viscositeit voor het borgen en afdichten van schroefdraadverbindingen.
    LOCTITE® 2701 is een groene schroefdraadborging met lage viscositeit op methacrylaatbasis met hoge sterkte, ideaal voor verchroomde oppervlakken. Het verdraagt lichte vervuilingen van industriële oliën en is geschikt voor alle metalen. Het fluoresceert onder UV-licht - uitstekend voor kwaliteitscontrole.
    • Lage viscositeit
    • Fluorescerend onder UV voor kwaliteitscontrole
    • Hoge sterkte, speciaal voor gechromateerde oppervlakken
    • Voorkomt ongewenste beweging, loskomen, lekken en corrosie
    • Dicht schroefdraden af
    Lees verder
  2. 648 High Temperature Retainer 5 ml
    Your price:
    Een ééncomponent, anaeroob uithardende bevestigingslijm met lage viscositeit en hoge sterkte, ontwikkeld voor het verlijmen van cilindrische nauw aansluitendeonderdelen. Efficiënt, zelfs op licht olieachtige oppervlakken, bijvoorbeeld door vervuiling van verschillende oliën, zoals snijvloeistoffen.
    Wanneer u werkt met tandwielen en kettingwielen op versnellingsbak-assen of rotors op assen van elektromotoren, is LOCTITE® 648 ideaal om loskomen en lekken door schokken en trillingen te voorkomen. Deze groene anaeroob uithardende bevestigingslijm met lage viscositeit en hoge sterkte zorgt voor een betrouwbare hechting van cilindrische assemblages, zelfs bij blootstelling aan hoge temperaturen. Deze lijmhardt uit op actieve metalen (bijv. zacht staal) en passieve ondergronden zoals roestvast staal en verzinkte oppervlakken, en tolereert zelfs lichte vervuilingen van het oppervlak door oliën zoals snij-, smeer-, anticorrosie- en beschermingsvloeistoffen zonder het gebruik van een primer of reinigingsmiddel.
    • Werkt op actieve en passieve ondergronden zonder activator
    • Hoge sterkte en oliebestendigheid
    • Bestand tegen temperaturen tot 180°C (356°F)
    • Fluorescerend onder uv voor kwaliteitscontrole
    • Lage viscositeit
    Lees verder
  3. 542 Schroefdraadafdichting - tot 3/450 ml
    Your price:
    LOCTITE® 542 is ontwikkeld voor het borgen en afdichten van metalen pijpen en fittings en andere cilindrische metalen assemblages. Het product hardt uit bij afwezigheid van lucht en ingesloten tussen nauw sluitende metalen oppervlakken en voorkomt het loskomen en lekken door schokken en trillingen. LOCTITE 542 is thixotroop waardoor er weinig product wegvloeit na het aanbrengen op het onderdeel.
    • Aanbevolen voor fijne schroefdraden gebruikt in hydraulische, pneumatische en algemene fittings
    • Onmiddellijke afdichting met lage druk
    • Bestand tegen brandstof, olie, koelvloeistoffen en hydraulische vloeistoffen
    • DVGW-goedkeuring (EN 751-1): NG-5146AR0855
    • Borgt de verbinding tegen het loskomen door trilling
    • Alleen geschikt voor metalen schroefdraden
    Lees verder
  4. 574 Vlakkenafdichting 50 ml
    Your price:
    Probeer LOCTITE® 574 voor een onmiddellijke afdichting en minder productmigratie. Dit universele thixotrope vlakkenafdichtingproduct dicht nauwsluitende verbindingen tussen stijve metalen vlakken en flenzen af en biedt bestendigheid tegen lage druk direct na montage. Ideaal voor gebruik als een form-in-place-pakking op stijve flensverbindingen, zoals behuizingen van versnellingsbakken en motoren, door de hoge oliebestendigheid en bestendigheid tegen water en glycol.
    • Aanbevolen voor stijve metalen onderdelen, bijv. gietijzeren componenten en pompbehuizingen
    • Hoge oliebestendigheid
    • Uitstekende water- en glycolbestendigheid
    Lees verder
  5. 577 Schroefdraadafdichting - van 3/4- 3   50 ml
    Your price:
    LOCTITE® 577 is ontwikkeld voor het borgen en afdichten van metalen buizen en fittings maar ook van andere schroefdraadassemblages. Het product voorziet een directe, lagedrukafdichting voor metalen buizen en fittings. Het zal niet kruipen, krimpen of versnipperen. Het heeft een uitstekende chemische en thermische weerstand. Er is minder migratie van het vloeibare product na toepassing. Voldoet aan de prestatie-eisen van KIWA GASTEC QA AR 214 voor hulpstoffen tot en met 100% waterstofgas. Certificeringen zijn beschikbaar in geselecteerde landen.
    • Uitstekende chemische weerstand
    • Medium sterkte, universele schroefdraadafdichting voor het afdichten van metalen schroefdraden
    • Hardt uit op actieve en inactieve metalen
    • DVGW-goedkeur (EN 751-1): DVGW Reg. No. NG-5146CQ0312
    • KIWA GASTEC QA AR 214 gecertificeerd voor waterstofgassystemen
    • Eenvoudig aan te brengen
    • Directe lagedrukafdichting
    • Geschikt voor alle metalen
    • Borgt een verbinding tegen loslopen door trilling en andere soorten stress
    Lees verder
  6. 7200 Pakkingoplosser - Décapjoint 400 ml
    Your price:
    LOCTITE® SF 7200 is ontwikkeld voor het verwijderen van uitgeharde chemische pakkingen door het materiaal op de flenzen te verzachten. Eenmaal aangebracht, ontwikkelt het product een schuimachtige laag op de pakking, waardoor het middel niet van de gewenste locatie kan wegstromen. Hierdoor blijft het werken tijdens de gewenste tijdsduur. Typische toepassingen zijn onder andere het verwijderen van alle soorten chemische pakkingen van metalen flenzen. Het product is bijzonder geschikt voor aluminium of andere zachte metalen flenzen waarbij schrapen kan leiden tot schade aan het oppervlak.
    • Verwijdert uitgeharde pakkingafdichtingen en traditionele pakkingen binnen de 10 tot 15 minuten
    • Minimaal schrapen
    • Geschikt voor de meeste metalenoppervlakken
    Lees verder
  7. 518 Vlakkenafdichting 50 ml
    Your price:
    LOCTITE® 518 is een universeel, semi-flexibel, form-in-place, anaeroob flensafdichtingsmiddel Het hardt uit, zelfs bij lichte verontreiniging op het oppervlak, om nauwsluitende verbindingen tussen stijve metalen flenzen af te dichten en buigt mee bij kleine flensbewegingen. Het biedt direct na montage van flenzen bestendigheid tegen lage druk en is ideaal voor gebruik op een aluminium substraat waarbij veel flexibiliteit nodig is. Het wordt meestal gebruikt als een form-in-place-pakking voor pompen, thermostaten, compressors, transmissiebehuizingen en aandrijfas. Het werkt niet alleen goed bij actieve metalen (bijv. zacht staal) maar ook bij passieve substraten zoals aluminium met een laag kopergehalte. Het afdichtingsmiddel is geschikt voor spelingen tot 0,25 mm (0,01"). 
    • Semi-flexibel anaeroob flensafdichtingsmiddel
    • Geschikt voor oppervlakken met oneffenheden en opvulling van spelingen tot 0,25 mm (0.0098")
    • Het vormt een onmiddellijke afdichting met lage druk
    • Hardt uit op inactieve oppervlakken
    • NSF-geregistreerd
    Lees verder
  8. 7063 Reiniger - Super Clean aerosol 400ml
    Your price:
    LOCTITE® SF 7063 is een universeel product voor het reinigen en ontvetten van eender welk soort oppervlak of machineonderdeel alvorens te beginnen met reparaties of assemblages waarbij gebruik wordt gemaakt van LOCTITE-lijmen. Het is een reinigingsmiddel op basis van oplosmiddel en het product laat geen resten achter. LOCTITE SF 7063 verwijdert de meeste vetten, oliën, smeermiddelen en metaalspaanders.
    • Algemene oplosmiddelhoudende onderdelenreiniger
    • Ideaal om vóór het verlijmen en afdichten te gebruiken
    • Verwijdering van de meeste vetten, oliën, smeermiddelen, metaalspaanders en fijne deeltjes van alle oppervlakken
    • Laat geen resten achter
    Lees verder
  9. 577 Schroefdraadafdichting-van 3/4 250ML-3
    Your price:
    LOCTITE® 577 is ontwikkeld voor het borgen en afdichten van metalen buizen en fittings maar ook van andere schroefdraadassemblages. Het product voorziet een directe, lagedrukafdichting voor metalen buizen en fittings. Het zal niet kruipen, krimpen of versnipperen. Het heeft een uitstekende chemische en thermische weerstand. Er is minder migratie van het vloeibare product na toepassing. Voldoet aan de prestatie-eisen van KIWA GASTEC QA AR 214 voor hulpstoffen tot en met 100% waterstofgas. Certificeringen zijn beschikbaar in geselecteerde landen.
    • Uitstekende chemische weerstand
    • Medium sterkte, universele schroefdraadafdichting voor het afdichten van metalen schroefdraden
    • Hardt uit op actieve en inactieve metalen
    • DVGW-goedkeur (EN 751-1): DVGW Reg. No. NG-5146CQ0312
    • KIWA GASTEC QA AR 214 gecertificeerd voor waterstofgassystemen
    • Eenvoudig aan te brengen
    • Directe lagedrukafdichting
    • Geschikt voor alle metalen
    • Borgt een verbinding tegen loslopen door trilling en andere soorten stress
    Lees verder
* 21% BTW is enkel geldig in België. BTW voor andere landen wordt berekend in de checkout.
Pagina
per pagina