Assortiment

Signalisatie

Claerbout Metaalwaren is specialist in signalisatie. We beschikken over een groot assortiment verkeersborden, rijbaanelementen, markering, spiegels, werfuitrusting, afzetpalen, barrières, beugels en nog veel meer.

Ontdek onze selectie hoogwaardige signalisatieproducten, essentieel voor het creëren van veilige werkomgevingen op bouwplaatsen, wegen en andere locaties. Met hun heldere kleuren en duidelijke markeringen zorgen onze signalisatieproducten voor een duidelijke signalering van gevaren en instructies, waardoor het risico op ongevallen wordt geminimaliseerd. Vertrouw op onze signalisatieproducten voor hoogwaardige oplossingen en bestel vandaag nog voor een veilige werkomgeving.

Geen artikelen in deze categorie. Deze komen later online. Onze excuses voor het ongemak. U bent altijd welkom in onze fysieke winkel.

 

 

Geen artikelen beschikbaar in deze categorie. Deze komen later online. Onze excuses voor het ongemak. U bent altijd welkom in onze fysieke winkel.


 

Tonen als Lijst Foto-tabel

Artikelen 5809-5824 van 17855

Van hoog naar laag sorteren
  1. borenvet in dispenser (100g)
    Your price:
  2. BOOR KERN 13
    FEIN BOOR KERN 13
    FEI63127043018
    Your price:
  3. KERNBOHRER D59
    FEIN KERNBOHRER D59
    FEI63127049019
    Your price:
  4. FREES HM 60MM
    FEIN FREES HM 60MM
    FEI63127050011
    Your price:
  5. HM FREES 12MM Q-IN
    FEIN HM FREES 12MM Q-IN
    FEI63127086019
    Your price:
  6. FREES HM 26X35 QUICK-IN
    FEIN FREES HM 26X35 QUICK-IN
    FEI63127100015
    Your price:
  7. HM FREES 34X35MM Q-IN
    FEIN HM FREES 34X35MM Q-IN
    FEI63127108018
    Your price:
  8. Spantang voor houder art 123 D1=24 D3=10L=31
    Your price:
  9. Spantang voor houder art 123 D1=24 D3=12L=31
    Your price:
  10. Schacht voor uitwisselbare boor of potscharnierfrees, rechts S=O8 x 30 LB=35
    Your price:
  11. Schacht voor uitwisselbare boor of potscharnierfrees, rechts S=O12 x 30 LB=35
    Your price:
  12. Schacht voor uitwisselbare boor of potscharnierfrees, rechts S=O10 x 50 LB=60
    Your price:
  13. Schacht met spits toelopende schacht voor verwisselbare koppen, rechts S=OMK2/2
    Your price:
  14. Blokkeringsring of diepte aanslag D3=8 d=
    Your price:
  15. Blokkeringsring of diepte aanslag D3=10d=
    Your price:
  16. Blokkeringsring of diepte aanslag D3=12d=
    Your price:
* 21% BTW is enkel geldig in België. BTW voor andere landen wordt berekend in de checkout.
Pagina
per pagina

Claerbout Metaalwaren is specialist in signalisatie. We beschikken over een groot assortiment verkeersborden, rijbaanelementen, markering, spiegels, werfuitrusting, afzetpalen, barrières, beugels en nog veel meer. Bekijk ons volledig gamma op www.claerbout.pro.

Alle producten in ons signalisatiegamma kunnen wij snel aanleveren uit stock. Ook voor het inrichten met signalisatie van uw gebouwen kan u bij ons terecht.

Verkeersborden

Onze verkeersborden zijn volgens het standaard bestek type 250 voor de wegenbouw versie 3.1 van de Vlaamse Overheid. U kan bij ons terecht voor standaard verkeersborden en op maat gemaakte borden. Ook alle toebehoren zoals de palen en de beugels zijn bij ons te verkrijgen.

 

Test: volledige breedte in de content: Alle producten in ons signalisatiegamma kunnen wij snel aanleveren uit stock. Ook voor het inrichten met signalisatie van uw gebouwen kan u bij ons terecht. Bekijk ons volledig gamma op www.claerbout.pro.

Alle producten in ons signalisatiegamma kunnen wij snel aanleveren uit stock. Ook voor het inrichten met signalisatie van uw gebouwen kan u bij ons terecht. Bekijk ons volledig gamma op www.claerbout.pro.

Verkeersborden

Onze verkeersborden zijn volgens het standaard bestek type 250 voor de wegenbouw versie 3.1 van de Vlaamse Overheid. U kan bij ons terecht voor standaard verkeersborden en op maat gemaakte borden. Ook alle toebehoren zoals de palen en de beugels zijn bij ons te verkrijgen.