CLAERBOUT
Art. NR
CLAT8020-4000
Professionele gegalvaniseerde nieten voor zware bevestigingswerken met maximale grip en verankering.
De Type 80 (A) nieten 20 mm gegalvaniseerd zijn ontworpen voor professionele toepassingen waarbij een sterke en duurzame bevestiging vereist is. Dankzij de lengte van 20 mm bieden deze nieten een diepe verankering en extra houvast in hout, plaatmateriaal en andere afwerkingsmaterialen.
De gegalvaniseerde afwerking beschermt tegen corrosie en zorgt voor een betrouwbare bevestiging bij intensief gebruik.
Art. NR
CLAT8020-4000
Waarom kiezen voor Claerbout?
- 14 dagen bedenktijd, retour via onze winkel
- Thuislevering & afhalen in de winkel mogelijk
- Leveringsdienst
- Eigen hersteldienst
Beschrijving
Omschrijving
Voor toepassingen waar een standaard niet onvoldoende grip biedt, zorgt een langere niet voor extra zekerheid.
De Type 80 (A) nieten 20 mm gegalvaniseerd zijn hoogwaardige nieten voor professionele bevestigingswerken waarbij een maximale verankeringsdiepte vereist is. Met een lengte van 20 mm zijn deze nieten geschikt voor toepassingen waar dikkere materialen verwerkt worden of waar een hogere bevestigingskracht nodig is.
De gegalvaniseerde afwerking beschermt tegen corrosie en draagt bij aan een langere levensduur van de bevestiging. Hierdoor zijn deze nieten bijzonder geschikt voor dagelijks gebruik in interieurbouw, meubelproductie, stoffering en algemene afwerkingswerken.
Dankzij hun grotere lengte bieden deze nieten een sterke grip in hout, MDF, multiplex en andere plaatmaterialen. Ze worden vaak gebruikt voor het bevestigen van rugwanden, isolatiematerialen, textiel, decoratieve afwerkingen en diverse montage-elementen.
In combinatie met een compatibele Type 80 nietmachine zorgen ze voor een snelle verwerking, een consistente bevestigingskwaliteit en een professioneel eindresultaat.
Met een verpakking van 4.000 stuks beschik je over voldoende voorraad voor gespecialiseerde toepassingen waarbij een langere niet noodzakelijk is.
Voor een duurzame bevestiging kiezen vakmannen voor kwaliteitsvolle verbruiksartikelen die zorgen voor een efficiënte verwerking en een betrouwbaar resultaat.
Kenmerken
- Type 80 (A) nieten
- Lengte: 20 mm
- Gegalvaniseerde uitvoering
- Verpakking: 4.000 stuks
- Diepe verankering voor maximale grip
- Geschikt voor Type 80 nietmachines
- Professionele kwaliteit
Toepassingen
- Interieurbouw
- Meubelproductie
- Stoffering
- Afwerkingswerken
- Rugwanden
- Plaatmateriaal
- Isolatiematerialen
- Montagewerken
Geschikte materialen
- Hout
- MDF
- Multiplex
- Textiel
- Karton
- Folie
- Isolatiemateriaal
Technische specificaties
- Product: niet type 80 (A)
- Lengte: 20 mm
- Uitvoering: gegalvaniseerd
- Verpakking: 4.000 stuks
- Toepassing: middelzware tot zware bevestigingswerken
- Compatibel met: Type 80 nietmachines
Technische info
| Art. NR | CLAT8020-4000 |
|---|