Assortiment

Klem- & Demonteergereedschap

Ontdek onze collectie snijtangen, essentiële gereedschappen voor het nauwkeurig knippen van draden, kabels en andere materialen in verschillende diktes. Of je nu bezig bent met elektrische installaties, mechanisch onderhoud of algemeen knutselwerk, onze snijtangen bieden de kracht en precisie die je nodig hebt voor een succesvolle klus.

Ons assortiment omvat snijtangen in verschillende maten en configuraties, geschikt voor diverse materialen en toepassingen. Elke tang is vervaardigd van hoogwaardige materialen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs bij frequent gebruik.

Met onze snijtangen kun je draden, kabels en andere materialen moeiteloos en nauwkeurig knippen, terwijl het ergonomische ontwerp zorgt voor comfort en grip tijdens langdurig gebruik. Of je nu fijne elektriciteitsdraden in huis wilt knippen of dikke kabels in de werkplaats, onze snijtangen staan garant voor professionele resultaten.

Investeer vandaag nog in onze hoogwaardige snijtangen en voltooi jouw klussen met precisie en efficiëntie. Bekijk ons assortiment en vind de perfecte tang die past bij jouw behoeften en projecten!

Tonen als Lijst Foto-tabel

Artikelen 17-24 van 24

Van hoog naar laag sorteren
  1. Handkettingtakel 2000kg 3m HH
    Your price:

    Veilige werklast: 2000
    Bereik: Minimale werkhoogte: 0,44M
    Gewicht in KG: 18,43
    Nominale werk lengte of breedte: 3000mm
    Materiaal: Handmechanisch hijsen

    Lees verder
  2. Handkettingtakel 2000kg 6m HH
    Your price:
  3. Handkettingtakel 10000kg 6m HH
    Your price:
  4. Hijsband dubbel twee lussen 1t 1m
    Your price:
  5. VERTICALE PLATENKLEM SCHARNIERBAAR OOG 0-30 mm
    Your price:

    De Pro-lift platenklemmen van Vabotec zijn ontworpen voor het veilig hijsen en transporteren van verschillende soorten plaatmateriaal, inclusief geprofileerde platen en stalen balken. Onze platenklemmen zijn robuust, betrouwbaar en geschikt voor diverse toepassingen, mits u ze correct gebruikt.

    Lees verder
  6. VERTICALE PLATENKLEM SCHARNIERBAAR OOG 0-50 mm 5T
    Your price:

    Profiel en inwendige buizen klem met zwaar gesmeed hijsoog 500kg

    Lees verder
  7. Dommekracht standaard 2500kg
    Your price:
    Dommekrachten, ook wel keldervijzel of kelderkrik genoemd hebben een bijzonder waardevol voordeel. De tandheugellier houdt de last ALTIJD in positie op de gewenste hoogte. Op de top van de vijzel heeft de dommekracht het meeste vermogen. Op de hiel neemt de kracht met 25% af. Dommekrachten zijn veel betrouwbaarder als hydraulische vijzels omdat zij mechanisch en zelfremmend zijn.
    Lees verder
  8. Rondstrop 2t 1,5m WL
    VABOTEC Rondstrop 2t 1,5m WL
    VABRS020015
    Your price:
* 21% BTW is enkel geldig in België. BTW voor andere landen wordt berekend in de checkout.
Pagina
per pagina