Assortiment

Handgereedschap

Geen artikelen in deze categorie. Deze komen later online. Onze excuses voor het ongemak. U bent altijd welkom in onze fysieke winkel.

Claerbout Metaalwaren is bij uitstek dé groothandel op het gebied van gereedschap. Wij bieden een gunstig geprijsd assortiment gereedschappen aan. U kunt bij ons onder andere terecht voor powertools, elektrisch gereedschap, handgereedschap, compressoren en ijzerwaren.

Verrijk jouw gereedschapscollectie met ons assortiment hoogwaardig handgereedschap, ontworpen om aan al jouw klusbehoeften te voldoen. Of je nu een professionele vakman bent of een gepassioneerde doe-het-zelver, ons handgereedschap biedt de perfecte combinatie van duurzaamheid, betrouwbaarheid en prestaties.

Ons assortiment omvat een breed scala aan handgereedschap, waaronder hamers, schroevendraaiers, tangen, sleutels, zagen, schaven en meer. Elk stuk gereedschap is vervaardigd met hoogwaardige materialen en nauwgezet vakmanschap, waardoor het bestand is tegen de meest veeleisende taken en langdurig gebruik.

Met ons handgereedschap kun je efficiënt en effectief werken aan verschillende projecten, van huisreparaties en renovaties tot houtbewerking en metaalbewerking. Investeer vandaag nog in ons handgereedschap en ervaar het gemak en de kwaliteit die het biedt bij al jouw klussen. Bekijk ons assortiment en vind het perfecte gereedschap voor jouw behoeften en projecten!

Tonen als Lijst Foto-tabel

Artikelen 17-32 van 108

Van hoog naar laag sorteren
  1. GITEX GLASVEZELWAPENING 10CMx100M
    Your price:

    Glasvezelwapening voor het lokaal of volvlakkig versterken van Knauf gipspleisters (Goldband, MP 75, ECOfin, enz.), ter versteviging van fragiele zones (heterogeen metselwerk, barsten en sleuven, enz.). Het wapeningsgaas wordt geleverd onder de vorm van rollen met diverse breedtes en is herkenbaar aan de twee blauwe zijstroken.

    Lees verder
  2. PERLFIX 10KG KLEEFGIPS
    Your price:

    Knauf Perlfix is een gemodificeerde gipsmortel/ kleefgips in poedervorm. Hieraan zijn toeslagstoffen toegevoegd. Deze zorgen voor een hoge kleefkracht en duurzaamheid. Het speciale gips gebruik je voor het bevestigen van platen op metselwerk en betonwanden. Het is geschikt voor onder andere standaard platen, isolatieplaten of Knauf Perlisoplaten PS, MF en PUR op metselwerk. Tevens ook geschikt voor het bevestigen van hardschuim- of mineraalvezelplaten op wanden van metselwerk.De verpakking bevat 10 kg en de kleefgips is wit van kleur.

    Lees verder
  3. WAPENINGSGAAS VOOR GIPSPLATEN 90M
    Your price:

    De knauf Zelfklevend wapeningsgaas is 5 cm breed en verkocht per rol van 90 meter. Voor naadloze plafond- en wandvlakken van gipskartonplaten gebruikt men platen met afgeschuinde kanten (AK) of halfronde afgeschuinde kanten (HRAK). Afhankelijk van de kantvorm en de gebruikte voegenvuller is een wapeningsband in de voeg nodig.

    Lees verder
  4. KALK 2,5KG
    KNAUF KALK 2,5KG
    KNA24942
    Your price:

    Kalk toevoegen aan de metselspecie verbetert de flexibiteit en elasticiteit van de mortel. De ondoorlaatbaarheid van de voegen zal eveneens toenemen. Ook geschikt voor het wit maken van metselwerken, boomstammen, kippenhok en schuren.

    Lees verder
  5. RENOBAND 1L
    KNAUF RENOBAND 1L
    KNA24965
    Your price:
    • Soepel en licht
    • Gebruiksklaar
    • Bijzonder geschikt voor het vullen van barsten en scheuren
    • Makkelijk verwerkbaar
    • Weinig krimp
    Lees verder
  6. RENOBAND 4L
    KNAUF RENOBAND 4L
    KNA24968
    Your price:

    Soepele en lichte pasta voor reparaties en voor het vullen van barsten, scheuren en voegen. Geschikt voor muren en plafonds met pleisterwerk, uit platen of uit gipsblokken.

    Lees verder
  7. RENOBAND 10L
    KNAUF RENOBAND 10L
    KNA24969
    Your price:

    Soepele en lichte pasta voor reparaties en voor het vullen van barsten, scheuren en voegen. Geschikt voor muren en plafonds met pleisterwerk, uit platen of uit gipsblokken.

    Lees verder
  8. UNIFLOTT 5KG
    KNAUF UNIFLOTT 5KG
    KNA253630
    Your price:

    Product Beschrijving
    Flexibele voegenvuller op basis van gips voor gipsplaten. Opslag De zakken moeten in hun oorspronkelijke verpakking op pallets in een droge omgeving worden bewaard om direct contact met water te voorkomen. Het wordt aanbevolen om de zakken horizontaal op een vlakke ondergrond te bewaren tijdens transport en opslag. Pallets mogen niet worden blootgesteld aan direct zonlicht. Gedeeltelijk geopende en/of beschadigde zakken mogen niet worden gebruikt. Het product is 6 maanden houdbaar.

    Lees verder
  9. SUPERFILLER 2,5KG
    KNAUF SUPERFILLER 2,5KG
    KNA33003
    Your price:
    Snel overtegelbare cementpleister voor in de natte ruimtes.
    • Kuiptijd ca. 30 tot 90 minuten
    • Uitgehard en overtegelbaar na 4 uur, afhankelijk van laagdikte, temperatuur en luchtvochtigheid.
    • Voor het aanbrengen van vochtgevoelig natuursteen, volledig laten doordrogen
    • Laagdikte van 3-30 mm
    Lees verder
  10. METSELSPECIE VOOR GLAZEN BOUWSTENEN 15KG
    Your price:

    Mengsel van gewassen en gekalibreerd zand, grijze Portlandcement, hydraulische kalk en een waterafstotend middel. Bestemd voor het plaatsen en voegen van glazen bouwstenen, binnen en buiten. Niet gebruiken voor de bouw van dragende muren.

     
     
    Lees verder
  11. DICHTINGSBAND 50MMx30M
    Your price:

    Met de Knauf afdichtingsband kunnen waterdichte verbindingen worden gemaakt tussen lichte scheidingswanden, verlaagde plafonds en aangrenzende bouwelementen.

    Lees verder
  12. SANICEM CEMENTGRIJS 25KG
    Your price:
    Waterdicht pleister voor binnen en buiten
     
    Lees verder
  13. CONTACT 1L
    KNAUF CONTACT 1L
    KNA47644
    Your price:
  14. CONTACT 5L
    KNAUF CONTACT 5L
    KNA47645
    Your price:

    Wit hars, te mengen met cementgebonden mortels om aan deze mortels grotere hechtkracht en flexibiliteit te geven. Verkleint het risico op barsten en verhoogt de slijtvastheid.

    Lees verder
  15. METSELSPECIE 25KG
    KNAUF METSELSPECIE 25KG
    KNA521774
    Your price:

    Mengsel van zand, Portlandcement en toeslagstoffen voor metselwerk waar hoge eisen gesteld worden bijv. funderingen, natte ruimtes.

     
     
    Lees verder
  16. BETONMORTEL 25KG
    KNAUF BETONMORTEL 25KG
    KNA521836
    Your price:

    Gebruiksklare mengeling op basis van zand, Portlandcement en kiezelzand, bestemd voor de realisatie van vloeren, funderingen en terrassen.

    Lees verder
* 21% BTW is enkel geldig in België. BTW voor andere landen wordt berekend in de checkout.
Pagina
per pagina