CLAERBOUT
Art. NR
COJECO100-4X50GR
Een goede bescherming op de werf voorkomt schade, vervuiling en tijdverlies.
De bouwfolie 0,1 mm – 4 m breed (1 m geplooid) is een praktische beschermfolie voor uiteenlopende toepassingen op de werf. Ideaal voor het afdekken van grotere oppervlakken en het beschermen van materialen, vloeren en constructies tegen stof, vuil en vocht tijdens bouw- en renovatiewerken.
Art. NR
COJECO100-4X50GR
Waarom kiezen voor Claerbout?
- 14 dagen bedenktijd, retour via onze winkel
- Thuislevering & afhalen in de winkel mogelijk
- Leveringsdienst
- Eigen hersteldienst
Beschrijving
Omschrijving
Op de werf wil je grotere oppervlakken snel en efficiënt beschermen.
De bouwfolie 0,1 mm – 4 m breed / 1 m geplooid – rol 50 m is een veelzijdige beschermfolie voor professioneel gebruik op de werf. Deze folie helpt materialen, vloeren en constructies beschermen tegen stof, vuil, spatwater en vocht tijdens bouw-, renovatie- en afwerkingswerken.
Dankzij de grote breedte van 4 meter is deze bouwfolie bijzonder geschikt voor het snel afdekken van grotere zones en oppervlakken. De folie is compact geplooid op 1 meter, wat transport en verwerking op de werf eenvoudiger maakt.
Met een dikte van 0,1 mm en een rollengte van 50 meter is deze bouwfolie ideaal voor algemene beschermings- en afdektoepassingen in nieuwbouw en renovatie.
Kenmerken
- Bouwfolie 0,1 mm
- Breedte: 4 m (1 m geplooid)
- Rollengte: 50 meter
- Beschermt tegen stof, vuil en vocht
- Ideaal voor grotere oppervlakken
- Flexibel en eenvoudig verwerkbaar
- Geschikt voor afdek- en beschermtoepassingen
Toepassingen
- Afdekken van grote oppervlakken
- Bescherming van vloeren en materialen
- Tijdelijke bescherming tegen stof en vocht
- Renovatie- en afwerkingswerken
- Algemeen werfgebruik
Technische specificaties
- Type: bouwfolie / beschermfolie
- Dikte: 0,1 mm
- Breedte: 4 meter (1 meter geplooid)
- Rollengte: 50 meter
- Toepassing: afdek- en beschermwerken
- Gebruik: professioneel werfgebruik
Technische info
| Art. NR | COJECO100-4X50GR |
|---|