Assortiment

Bouw- en meubelbeslag

In onze toonzaal vindt u een groot assortiment nostalgische deurknoppen en kastgrepen, keukengrepen, deurklinken, scharnieren, grepen, sloten, hang- en sluitwerk in landelijke stijl en overig antiek beslag voor uw meubels, deuren, keukens ramen en luiken.

Ons beslag is vervaardigd met gebruikmaking van hoogwaardige materialen en vakmanschap, waardoor het duurzaam, functioneel en esthetisch aantrekkelijk is. Met verschillende stijlen, afwerkingen en maten, kunt u het beslag kiezen dat perfect past bij uw ontwerp en voorkeuren. Vertrouw op ons bouw- en meubelbeslag voor betrouwbare prestaties en een verfijnde uitstraling in al uw projecten, en bestel vandaag nog voor een professioneel resultaat.

Klik hier voor op maat gemaakte lades en meer informatie.

Geen artikelen in deze categorie. Deze komen later online. Onze excuses voor het ongemak. U bent altijd welkom in onze fysieke winkel.

 

 

Geen artikelen beschikbaar in deze categorie. Deze komen later online. Onze excuses voor het ongemak. U bent altijd welkom in onze fysieke winkel.


 

Tonen als Lijst Foto-tabel

Artikelen 17-32 van 59

Van hoog naar laag sorteren
  1. Takel (elektrisch)300 600kg 9/18m (MW)
    Your price:
  2. Sjorband 4.0m + ratel + eindfit.
    Your price:
  3. Sjorband 3.0m + ratel + eindfit.
    Your price:
  4. Bevestigingsrail L.100cm
    MW TOOLS Bevestigingsrail L.100cm
    VYN751981001
    Your price:
  5. Kettingtakel 6m 300kg 3M/Min 430W
    Your price:
  6. Kettingtakel 6m 150kg 3M/Min 240W
    Your price:
  7. Blindnietmoer 5mm (100 st)
    MW TOOLS Blindnietmoer 5mm (100 st)
    VYN747801005
    Your price:
  8. Blindnietmoer 6mm (100 st )
    MW TOOLS Blindnietmoer 6mm (100 st )
    VYN747801006
    Your price:
  9. Blindnietmoer 8mm ( 50 st )
    MW TOOLS Blindnietmoer 8mm ( 50 st )
    VYN747801008
    Your price:
  10. Blindnietmoer 10mm ( 50 st )
    MW TOOLS Blindnietmoer 10mm ( 50 st )
    VYN747801010
    Your price:
  11. Ceramic nozzle CAT020RA nr. 42
    MW TOOLS Ceramic nozzle CAT020RA nr. 42
    VYN754750041
    Your price:
  12. HARD GELEGEERD PLAATJE + RUBBER CAT020RA38
    Your price:
  13. SUPER LED HANDLAMP 250LM
    MW TOOLS SUPER LED HANDLAMP 250LM
    VYN801106010
    Your price:
  14. OPROLHASPEL H10 ELECTR. 3x2.5MM² 8+1M
    Your price:
  15. OPROLHASPEL ELEKTR. KABEL 3x1.5MM² L.14MHAE31514N
    Your price:
  16. OPROLHASPEL H15 ELEC. 3x2.5MM² L20+1M
    Your price:
* 21% BTW is enkel geldig in België. BTW voor andere landen wordt berekend in de checkout.
Pagina
per pagina

Of u nu liefst een klassieke koperen klink op uw deur heeft staan, of een moderne inox deurgreep, bij ons vindt u voor binnen- en buitendeuren een grote keuze aan deurbeslag in alle stijlen, materialen en afwerkingen, in zowel standaard- als maatwerk, indien gewenst met de daarbij horende scharnieren en kastknopjes of –greepjes.

Traditioneel beslag

Claerbout Metaalwaren heeft een zeer groot assortiment traditioneel meubelbeslag, keukenbeslag, deurbeslag en raambeslag. Dit zowel in moderne of landelijke stijl. In onze toonzaal vindt u een groot assortiment nostalgische deurknoppen en kastgrepen, keukengrepen, deurklinken, hang- en sluitwerk in landelijke stijl en beslag voor uw meubels, deuren, keukens ramen en luiken.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Of u nu liefst een klassieke koperen klink op uw deur heeft staan, of een moderne inox deurgreep, bij ons vindt u voor binnen- en buitendeuren een grote keuze aan deurbeslag in alle stijlen, materialen en afwerkingen, in zowel standaard- als maatwerk, indien gewenst met de daarbij horende scharnieren en kastknopjes of –greepjes.

Traditioneel beslag

Claerbout Metaalwaren heeft een zeer groot assortiment traditioneel meubelbeslag, keukenbeslag, deurbeslag en raambeslag in oude en landelijke stijl. In onze toonzaal vindt u een groot assortiment nostalgische deurknoppen en kastgrepen, keukengrepen, deurklinken, hang- en sluitwerk in landelijke stijl en overig antiek beslag voor uw meubels, deuren, keukens ramen en luiken.